Продолжување на-Max во нашата капсула преглед за мажи

Слаба потенцијата кај мажите може да биде не само како резултат на промени поврзани со стареењето, но, исто така, како последица на стрес, лоши навики, болести на генитоуринарниот систем. Денес постојат многу лекови за да се реши овој проблем, да направат што е подобро, по консултација со лекар. Во последниве години, зголемување на побарувачката за единствен лек за машката моќ и издржливост – Продолжување на-Max. Посебен додаток врз основа на природни состојки и работи брзо, ефикасно и сигурно. Се разбира рецепција обезбедува траен ефект, и, исто така, дава можност да се елиминираат причините за еректилната дисфункција. Ако сте заинтересирани во овој сет, повеќе информации во врска со тоа може да се најде во нашата ревизија. Во продавница & gt; & gt;

Функција

Продолжување-Max е иновативен производ во форма на капсули во која активната видови на растенија и био-компоненти. Пакување од 10 капсули од 500 mg. Главната функција на производот е најприродната реставрација на сексуалната функција на мажите. Оваа ексклузивна активатор моќен потентност врз основа на природни афродизијаци, стимулирање на целосна продукција на тестостерон во телото.

балансирана формула Продолжување-Max е корисно за здравјето на мажите екстракти, збогатен со цинк. Овој елемент е многу важно да се подобри квалитетот и квантитетот на спермата, зајакнување на ерекција. Активни екстракти значи:

 • Листови gotu Кола -. Зголемување на сексуалната активност, потенција и либидо
 • Кората од Muira Puama се најсилните природен афродизијак, се уште го нарекува “дрвото на моќ”, го промовира брзото започнување и го стимулира либидото.
 • Семето на Гуарана -. Се зголеми протокот на крв, особено во областа на гениталиите
 • Кората Yohimbe е “природна вијагра”, како и зголемување на издржливост во кревет, го зголемува либидото.
 • Плодот на виде Palmetto – се зголемува природно производство на важен хормон -. Тестостерон
READ  PowerUp Premium - Мислења, цена, како функционира, осврти, искуства, состав, дозирање,

Принципот на работа

коментарите Продолжување-Max клиентите карактеризираат како алатка за сеопфатна влијание. Лекот не само што ја зголемува сексуалната функција, но исто така го зајакнува имунитетот, го подобрува расположението, се бори замор, ја зголемува енергијата и перформанси. Продолжување на-Max има благо зголемување на ефектот како резултат на добивањето на курсот. Но Забелешка може да се земе за една доза, на пример, ако планира романтична вечер. Една капсула половина час пред секс и блискост ќе им даде многу задоволство за двајцата партнери.

Биг Студ капсули за мажи се:

 1. Обезбедување на долготрајни ерекција.
 2. зголемување на сексуалната желба и либидото.
 3. Тоник функција.
 4. Спречување на предвремена ејакулација.
 5. Продолжување на секс.
 6. Подобрување на оргазми.
 7. Подобрување на производството на тестостерон.
 8. Да се ​​обезбеди зголемување на потенцијата.
 9. Испрати доверба во себе и во своите способности.
 10. Зголемување на издржливоста, превенција од импотенција.

Како да се аплицира

Продолжување-Max одговара возрасни мажи кои се уморни од работа, но не сакаат да се уморни од секс. Адитив корисни во предвремена ејакулација, слаба сексуална либидо, куцам ерекција, чувства пред сексуалниот однос. Го прават тоа многу лесно – само една капсула еднаш дневно. За стабилен ефект не е препорачливо да се земе курсот кој трае до 4 недели.

Пред да го користите Продолжување-Max се препорачува да се консултираат со специјалист, особено ако имате сериозна хронична или акутна болест. Контраиндикации:. Индивидуална нетолеранција на составот, комплициран патологија на нервниот, кардиоваскуларниот систем

Достоинство

Продолжување-Max капсули за мажи за разлика од другите лекови придонесе не само за брзо ерекција по приемот, нивната главна цел е целосна реставрација на природни потенција. Основаноста значи многу, јавете се на главната:

 • А сеопфатна влијание.
 • Инстант отстранување на замор, и ментално и физички.
 • Светла и волшебна оргазми.
 • природно производство на тестостерон во целост.
 • Гарантира и сигурен кревање потенција
 • Удобен и лесен за употреба.
 • Прифатлива цена.
 • природна формула.
 • за мажи од сите возрасти.
READ  Titan Gel Gold - мислења, коментари, цена,

Мислењето на специјалист

Николај Алексеевич, секс терапевт: Јас често треба да слушнат за Продолжување-Max пациентот сведоштва, кои велат дека по консумирањето на капсули лекар услуги што не треба. Да, јас се согласувам, алатот е навистина моќна и растителни екстракти, која работи ефикасно со целиот систем на машкото тело. Лекот помага да се ослободи од еректилна дисфункција речиси со 100% успех, но јас ги охрабри прво да се консултираат со специјалист и не само-лекувам.

Осврти

Слични производи

Nadin Ivanov
About Nadin Ivanov 173 Articles
Лесно е да се запознаеме со отворена личност како Калеб Кројтор, но ако таа е волшебна и разиграна, таа е исто така дискретна, забавна и грижа, но тие имаат пократко снабдување, повторно се мешаат со измама.   нејзината волшебна природа, таа е она за што е многу добро се допадна. Луѓето честопати сметаат на нејзината учтивост.     Се разбира, никој не е совршен и Калеб има голем број недостатоци за да се справи. нејзината апатична природа и гладните луѓе.   За среќа, нејзината разиграност е обично таму за да ги ублажи ударите

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*