DR Extenda

DR Extenda

DR Extenda е специјализиран додаток дизајниран за оние кои сакаат да го подобрат тонот на телото и да направат интимниот живот да биде поразновиден. Составот вклучува голем број на активни состојки, што позитивно влијае на состојбата на телото.
Индикации и контраиндикации
Индикациите вклучуваат следново:
знаци на еректилна дисфункција;
хиполипидемија;
замор;
губење на либидото;
постојана поспаност;
физички замор;
стрес;
сексуалната активност губи интерес.
Примарната контраиндикација е алергија на било која состојка на производот. Да се користи дрога не треба да се жени во кои продолжува периодот на бременост или хранење на мајчиното млеко.

Структура

На додатоци на активни состојки DR Extenda го вклучуваат следното: екстракт од лист од билка Дамиана. Делува како афродисака и регенератор. Го забрзува враќањето на здравјето. Загарантирана превенција на проблеми поврзани со мокрење; екстракт BOCKSHORNKLEE. Одговорен за зголемување на интензитетот на ослободување на тестостерон. Ги спречува проблемите со потенцијата; екстракт POMEGRANATE. Го подобрува квалитетот на спермата. Продира во простатата, помага да се зголеми либидото. За користење на додаток по претходна консултација со специјалист за лекување.

Упатство за употреба

За да се постигне посакуваниот резултат, се препорачува да се земе една таблета 20-30 минути пред појадок и една таблета пред време на ручекот. Неопходно е да се пие многу вода. Страна вредност Преку трифазен ефект се појавува можноста за елиминирање на проблемите со импотенција. Лекот е лесен за аплицирање, преку кој се проширува интензитетот на сексуални односи во Општо. Гарантира брзо и ефективно постигнување на ерекцијата, со што се зголемува бројот и квалитетот на спермата во Општо. Одговорот на стимулацијата го зголемува нејзиниот квалитет. Ова обезбедува правилно функционирање на телото. Зајакнувањето на имунолошкиот систем придонесува за нормализирање на благосостојбата и намалување на производството на пот. По сексот, телото се обновува многу побрзо.

READ  Deeper гел машки засилување

Како работи?

Во почетната фаза телото е активно навлажнето, претходно подготвено за работната фаза. За време на протокот на реалната фаза на проширување на крвните садови во долниот дел на телото, со што се подобрува протокот на крв од садот директно на еректилните ткива на пенисот. Како резултат на тоа, постигнува интензивна циркулација во пенисот, нормален тек на ерекција. Така, времетраењето на ерекцијата е значително подобрена. Во фаза на стабилизација, која трае две недели, состојбата на телото почнува да се стабилизира. Во текот на оваа фаза, телото целосно ја обновува нормалната ерекција. Ефектот опстојува подолго време.

Осврти

Nadin Ivanov
About Nadin Ivanov 173 Articles
Лесно е да се запознаеме со отворена личност како Калеб Кројтор, но ако таа е волшебна и разиграна, таа е исто така дискретна, забавна и грижа, но тие имаат пократко снабдување, повторно се мешаат со измама.   нејзината волшебна природа, таа е она за што е многу добро се допадна. Луѓето честопати сметаат на нејзината учтивост.     Се разбира, никој не е совршен и Калеб има голем број недостатоци за да се справи. нејзината апатична природа и гладните луѓе.   За среќа, нејзината разиграност е обично таму за да ги ублажи ударите

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*