Fish XXL – рачката риба, ќе фати повеќе, побрзо и поголема. Вие не треба да се врати дома со “празни раце” и да се слушне на lamentations на роднини и пријатели: “Повторно, не правиш ништо Тоа е подобро да се направи нешто корисно, а потоа само поминуваат време на риболов! на тоа нема смисла, само трошење. И колку пари сте потрошиле за предење прачки, мамка, фабрика? “. Само купи FISH XXL за зимски риболов, и вие секогаш ќе се врати дома со улов. Да, така што сите ќе завидувам!

Риба залак активатор XXL зима, која работи добро, но не може да стори сé што е за вас. Вие сеуште треба да се нагоре на 5 изутрина да оди на риболов, направи дупка и да почне риболов. Но, тоа значи дека не треба да седат “губење” 5-10 часа во студ. Само да дојде и да почне да се фати на “риба големи и мали”.

Што риба сте на јадица?

внимателни. Спреј има темно кафеава боја, толку совршен за јасна студена вода. Вашиот мамка е активно Руд, кој обично е невозможно да се фати.

Предаторски. Спрејот не се мијат надвор, бидејќи има густа смеса. Тој зрачи со силен мирис, која е толку убави на грабливи риби, се привлечени кон неа од далеку растојанија. Штука буквално таа “оди” за вас.

мир. Производи може да се користи за мирен риби кои не се запознаени со мамка. Тоа не се исплашат мирисот на активатор и ќе го привлече (бидејќи содржи големи количини на полисахариди и аминокиселини). Мирно риба само сакам вкус, сакам да се проголта мамката.

Зимски FISH XXL има една мала тајна. Се крие на уникатен состав на развојот на која работел за повеќе од 7 години на најдобрите научници од Италија, Шпанија, Русија и други земји.

Зошто да купат риба XXL? Истражуваат уникатен состав

 • Слон лук. На него се крап, штука, платика, крап. Вашиот риболов е неверојатно продуктивни и бројот на риби ќе импресионира дури и на “старите мајстори”.
 • Коноп масло. Во него како луд се платика, tench, сребро платика, реал, Роуч. Вие само треба да спреј на дел, да се фрли на мамката и да чекаат.
 • Kaffir вар. Совршен мамка со која крап “оди”, каракуда крап, платика, Роуч, tench и други претставници на река или езеро во светот.
 • Протеини лигњи. Е најсилен вкус, кој влијае на чувството за мирис Костур, сом, burbot, Rotana и други.

Со овој состав може да aromatize било какви совети (дури и “нежни”): Motyl, пченка, јачмен. Само спреј и да почне риболов. И тогаш риба ќе дојдам при вас на јадица.

Како го прави составот?

 • Активни супстанции влијаат на миризливи орган на риба.
 • “силна” и odorants кои се растворени во вода, се на мукозните на риба.
 • Тогаш тие почнуваат да иритираат нервните завршетоци.
 • сигнали почнат да се влезе на мозокот – и од тогаш, рибата не се чини дека припаѓаат на самиот
 • .

 • Таа се случува да мириса моќен состав.
 • 5-15 минути по користење залак зима активатор ќе почнете лесно да се повлече на мамката и се фрли на крап, штука, каракуда крап во вашиот кофа.

Како да го користите Fish XXL?

 1. Земете ја вашата омилена мамка (ќе одговараат дури и на леб).
 2. Примени 2-4 пати спреј (вие само треба да “spritz”). Ако рибата се срамежливи или диви, спреј треба да се применува 7-8 пати.
 3. Повторете кога ќе се фати 3-4 лица.

Што значи Fish XXL?

 • Влијае на мирисни орган на риба.
 • активира грицкам: само треба време да се повлече еден примерок по друг
 • .

 • помага да го фати повеќе, подобро и повеќе активен.
 • зголемува вашиот улов 3 (!) Пати.
 • Содржи природни амино киселини и масти.
 • Погоден за ладна вода, покажува дека уникатни својства.
 • Ви овозможува да уживате во пејзажот и да се фати.
 • Изработка на сите веруваа вашите приказни во духот: “Се фатила платика!”
 • .

 • има гарантирано долготраен ефект, што се користи за неколку дена / час.

Каде да се купи Fish XXL?

Цената на риба XXL поставена само & nbsp; … (ако го купи објектот на попуст). За ова ви треба едноставно да ја посетите веб страната на производителот, за прогласување на потребните податоци и да чекаат за господар на повикот. Ако сте секогаш сакаше да се направи голем подарок за мојот сопруг, ако сте уморни од вечната забележува на најблиски, само стави на ред. Наскоро, вашиот риболов веќе нема да биде досадно и бескорисни, а на дневен улов ќе предизвика вистинска завист и вистински интерес.

& nbsp;

Nadin Ivanov

Лесно е да се запознаеме со отворена личност како Калеб Кројтор, но ако таа е волшебна и разиграна, таа е исто така дискретна, забавна и грижа, но тие имаат пократко снабдување, повторно се мешаат со измама.
  нејзината волшебна природа, таа е она за што е многу добро се допадна. Луѓето честопати сметаат на нејзината учтивост.
 
  Се разбира, никој не е совршен и Калеб има голем број недостатоци за да се справи. нејзината апатична природа и гладните луѓе.
  За среќа, нејзината разиграност е обично таму за да ги ублажи ударите

You may also like

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *